Türkiye
Contract
fabrics for living
fabrics for living
fabrics for living

AQUACLEAN ILE SAFE FRONT®

SAFE FRONT® standart olarak zarflı virüslere ve bakterilere karşı koruma sağlar ve etkinliklerini işlem görmemiş kumaşlara oranla % 91'den fazla bir oranda azaltır. Bu kalkan, koltuğunuzdaki kumaşın hijyeninin sürekli olarak optimum seviyede olmasını sağlar. SAFE FRONT®'un 1999'dan beri akar alerjilerine karşı büyük bir etkisi olduğu kanıtlanmıştır.

DAHA FAZLA BİLGİ
safe front
new collections

YENİ KOLEKSİYONLAR

aquaclean size 2024 sezonu yeni kolaksiyonlarını sunar. En karmaşık ve talepkar zevkler için düz ve desenli bir ürün gamı. aquaclean ulusal ve uluslararası çapta iç mimari ve dekorasyon dünyasında bir referenas haline gelmiştir.

KEŞFEDİN

AQUACLEAN PROJELERİ

aquaclean yüksek dekorasyon tekstil editörleri sektöründe bir referans haline geldi. Ulusal ve uluslararası çapta son derece tanınmış dekoratör ve iç mimarların herhangi bir mekanı giydirmek için bizim kumaşlarımızı seçmelerini sağlayan tasarım, kalite ve yaratıcılık arasında mükemmel dengeyi bulduk.

PROJELERİ GÖR
fabrics for living

AQUACLEAN KUMAŞLARI HERZAMAN YEPYENİLER

Bir evdeki kumaşları ilk günkü gibi mükemmel tutmanın ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Fakat, yenilikçi teknolojisi sayesinde artık bu mümkün.

burada.’de keşfedin.
Rättsligt meddelande | Integritetspolicy | Cookiepolicy | Developers
© 2024 | Aquaclean© | Alla rättigheter reserverade.