Polska
Contract
fabrics for living
fabrics for living
fabrics for living

AQUACLEAN Z SAFE FRONT®

SAFE FRONT® w standardzie chroni przed wirusami osłonkowymi oraz bakteriami, skutecznie zmniejszając ich aktywność o ponad 91% w stosunku do tkanin bez ochrony. Ta osłona utrzymuje optymalny poziom higieny na kanapie, pozostając aktywną na stałe. SAFE FRONT® okazał się być bardzo pomocny w walce z alergiami na roztocza od 1999 roku.

WIĘCEJ INFORMACJI
safe front
new collections

NOWE KOLEKCJE

aquaclean przedstawia nowe kolekcje na sezon 2024. Gama tkanin gładkich i wzorzystych dla najbardziej wymagających i wyrafinowanych gustów. aquaclean jest punktem odniesienia w świecie aranżacji i dekoracji wnętrz na poziomie krajowym i międzynarodowym.

ZOBACZ JE

PROJEKTY AQUACLEAN

aquaclean stała się punktem odniesienia w branży producentów tkanin wysokiej jakości. Udało nam się znaleźć doskonałą równowagę między dizajnem, jakością i kreatywnością, co z kolei spowodowało, że najbardziej uznani architekci wnętrz w kraju i na świecie wybierają nasze tkaniny do dekoracji każdego rodzaju przestrzeni.

ZOBACZ PROJEKTY
fabrics for living

TWOJE TKANINY AQUACLEAN ZAWSZE JAK NOWE

Wiemy, jak trudno jest utrzymać tkaniny w domu w stanie idealnym jak pierwszego dnia po zakupie. Ale dzięki naszej innowacyjnej technologii teraz to jest możliwe.

Zobacz tutaj

WŚRÓD TKANIN

Zanurz się w fascynującym świecie dekoracji i tkanin.

poznaj nas osobiście

Znajdujemy się w Muro de Alcoi, niedaleko wybrzeża Alicante, dlatego kochamy zarówno morze, jak i góry. Wszystkie nasze procesy produkcyjne są realizowane we własnych zakładach. Chcesz nas zobaczyć?

POPROŚ O WIZYTĘ

aquaclean, najbardziej innowacyjna technologia

aquaclean® to znacznie więcej niż zwykły środek odstraszający płyny. Jest to innowacyjna technologia, która pozwala cieszyć się tkaninami w Twoim domu z maksymalnym spokojem. Dowiedz się, co nas wyróżnia.

Zastrzeżenia prawne | Polityka prywatności | Polityka cookies | Developers
© 2024 | Aquaclean© | Wszelkie prawa zastrzeżone.